BUKA I URLIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Former Yugoslavian Hardcore
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 PoŽega arrrrghh!!!

Ići dole 
+10
runn go)))
damage
untitled
admin
clown
Asow
DoubleStandards
Axegrinder
kktz
drob
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyPon Maj 16, 2011 7:46 am

stari Senseless / S.Z.I. split na 7 inch crust blogu, najs.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyČet Jun 02, 2011 10:09 pm

ev dve friško snimjene stvari i omot kao najava za novi dislike
pa ko voli nek overi

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
DoubleStandards

DoubleStandards


Broj poruka : 569
Reputation : 6
Datum upisa : 01.08.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyČet Jun 02, 2011 11:11 pm

niste normalni jebote. pale vrh,respekt!
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyPet Jun 03, 2011 5:34 am

bas koca stavio na parapunx pa posluso finalni zvuk, old school zvuk a svoj zvuk, pozega.
Nazad na vrh Ići dole
clown

clown


Broj poruka : 8
Reputation : 0
Datum upisa : 31.08.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyUto Jun 28, 2011 11:55 am

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Delete-merch

Mislim da je sve jasno, prva prodaja Dislike CD-ova i majica počinje u Češkoj, u Trutnovu na Obscene Extreme Festivalu.

Oni koji se neće pojaviti u Češkoj mogu rezervirati ili naručiti CD / majicu na naš mail ili ih kupiti na sljedećim festivalima: SAWA Fest Županja, Monte Paradiso Pula, Martinska Fest Šibenik...

Tu su još i prišivke i naljepnice, a ploča LP DISLIKE / SEPTIC SCUM planirana je za početak jeseni.
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyPon Jul 11, 2011 10:56 pm

ev sa OEFa nešt

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyUto Jul 12, 2011 5:40 am

hehe, i sa istog mjesta stvar osamdesetih napravljena za Bratsku Pomoć al vi ju svirate savrseno PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 189826

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyUto Jul 12, 2011 6:31 am

heeh, tenks care.
najavio sam od koga je, i kad je nastala, i koji je bio prvi hc band u požegi '86te.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptySre Jul 13, 2011 5:03 am

hehe, mislim bend, nije bilo uvjeta, jedini nastup je bio pripremljen na akusticnoj u par sati uz hardcore ljubljanu na gramofonu, cist kaos, al sviraju se jos stvari koje smo toma i ja malo ozbiljnije (citaj uz cugu u parku) pravili, to je bitno Wink kad je prka kupio ibanez i poceo svirat u apatridima i povuko tamo neke stvari, imali smo crv i ja neki pokusaj hardcore benda, Ozračenje - on gitra ja vokal, ritam sekcija nam jednom bila od prvih apatrida drugi put od metalaca grofova garda, dalje nismo stigli od te dve diverzantske probe, imali jednu stvar, zvala se industrija smrti, njegov rif, znao al zaboravio.
Nazad na vrh Ići dole
DoubleStandards

DoubleStandards


Broj poruka : 569
Reputation : 6
Datum upisa : 01.08.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptySre Jul 13, 2011 9:49 am

jačina ko i uvijek Hedbeng 1 pokupim cd na savi pa će se slušat Music 1
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptySre Jul 13, 2011 7:38 pm

jebote otac, napravi novi tekst sa naslovom industrija smrti, tojto, stara škola do kraja.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyČet Jul 14, 2011 5:45 am

pokazo bi nam crv i rif, sam ga tesko uhvatit al sjeca se on, refren je iso industrija industrija industrija smrti. tak se jos ja i on pozdravljamo, il sa vojnaaaa smrt smrt Very Happy inace mu otac bog AC/DC a od novijeg dere Nashville Pussy, al LJU HC nam bila svima u krvi i ostala.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyČet Jul 21, 2011 9:04 am

nonsense snimili veceras bubnjeve za sljedeci albumcic, bas cemo kad mata bude opet u pozegi, i tako na rate, znaci nece skoro bit gotovo, ali kad bude mozda sami izdamo u cd verziji za ekipu koja zeli imat u tvrdom izdanju. presluso delete od Dislike u cijelosti, bend koji ima neku viziju a ne samo formu, rijetkost danas.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyČet Avg 04, 2011 8:59 am

dislike morao odkazat monte paradiso, pa upao nonsense za ovaj petak.
Nazad na vrh Ići dole
untitled

untitled


Broj poruka : 164
Reputation : -4
Datum upisa : 23.05.2011

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyČet Avg 04, 2011 11:40 am

kktz ::
dislike morao odkazat monte paradiso, pa upao nonsense za ovaj petak.

ne mogu vjerovat.. i mi čemo to propustiti.. jeb....!!
Nazad na vrh Ići dole
http://crucifiedfreedom.blogspot.com
DoubleStandards

DoubleStandards


Broj poruka : 569
Reputation : 6
Datum upisa : 01.08.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyČet Avg 04, 2011 10:36 pm

također propuštam monte jer neam novaca za monte+martinsku a skitsystem vs doom,doom dobiva da ga jebeš..šteta totalno
Nazad na vrh Ići dole
untitled

untitled


Broj poruka : 164
Reputation : -4
Datum upisa : 23.05.2011

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyČet Avg 04, 2011 11:54 pm

da, isti razlog ovdje.. odlučil sam otiči u sloveniju na besthoven/kontatto i na doom, a neznam ak ću uspjeti i to dvoje skrpat.. proklete pare..

ovo što se tiće doom vs skitsystem, slažem se potpuno.. inače doom sam gledao već u ljubljani, al hoću jooooš!!..
Nazad na vrh Ići dole
http://crucifiedfreedom.blogspot.com
DoubleStandards

DoubleStandards


Broj poruka : 569
Reputation : 6
Datum upisa : 01.08.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyPet Avg 05, 2011 12:32 am

ništa,ubijat ćmo tugu u lošem vinu i d-beatu u šibeniku onda Laughing a bit će još prilike da se vidi nonsense valjda,iako šteta,na monteu je ipak atmosfera posebna,jebiga šta je tu je
Nazad na vrh Ići dole
untitled

untitled


Broj poruka : 164
Reputation : -4
Datum upisa : 23.05.2011

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptySub Avg 06, 2011 12:56 am

Agree
Nazad na vrh Ići dole
http://crucifiedfreedom.blogspot.com
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptySub Avg 06, 2011 5:52 am

jea, et mi se vratili, pozdrav ljudima sa foruma stos bili tamo, ipak se fina ekipica bila skupila, nama bilo pravo dobro, zelimo im i dobar provod danas. ako sve bude ok nonsense i dislike su pozvani na onaj fest pocetkom devetog u zg sto mitja iz krlje radi, neznam bas detalje, al cuce se.
Nazad na vrh Ići dole
clown

clown


Broj poruka : 8
Reputation : 0
Datum upisa : 31.08.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyPon Avg 08, 2011 3:35 am

bilo je nekako ovako: [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
damage

avatar


Broj poruka : 13
Reputation : -2
Datum upisa : 02.08.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptyUto Avg 09, 2011 9:53 am

meni prvih par bilo vrh nad vrhovima...rasturačina....nove nisam nikad čuo pa su mi bile mal bzvz jer ih ne znam.....
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptySre Avg 24, 2011 5:18 am

sad u subotu, treba na otvaranje tominog kluba da sviraju No Name, Starvation i Propast. onako, lokalna festica.
Nazad na vrh Ići dole
untitled

untitled


Broj poruka : 164
Reputation : -4
Datum upisa : 23.05.2011

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptySre Avg 24, 2011 6:46 am

gde je to, negdje u Pž?
uf baš bi htel vidjeti ovaj Propast (to je onaj krast kaj ste pričali, ti i Smole, ne!?) Killer
a i Starvation se nije duuugo gledal!..
Nazad na vrh Ići dole
http://crucifiedfreedom.blogspot.com
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 EmptySre Avg 24, 2011 10:09 am

da, ne najavljujemo puno, jer ono, bice dobro ak se koncert ne prekine, heh, klub jos nije sasvim gotov, al lako je za nac. neno se vratio u pozegu pa starvation opet svira, da. izgleda da ce propast svirat i u zagrebu na buka i otporu jer dislike nazalost opet ne moze subotu, pa ko zamjena. nemamo nest puno matrijala, kratko, al zast ne. ma starinska gadna discrust primitiva, jes.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PoŽega arrrrghh!!!   PoŽega arrrrghh!!! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PoŽega arrrrghh!!!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BUKA I URLIK :: Generalna Diskusija-
Skoči na: