BUKA I URLIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Former Yugoslavian Hardcore
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta slušate?

Ići dole 
+24
štakor
depresija
collapse
muslim foetus
pacov
TheAbortus
ivan987
amanbre
chomi
untitled
Gutgrinder
Atlija Hun
retard
miller
krk u bulju
KM
harbinger
Axegrinder
admin
cibernaut
kktz
Asow
Disperazione neurotica
DoubleStandards
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Sledeći
AutorPoruka
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyPet Maj 17, 2013 2:15 am

miller, jel znaš neki dobar lajv necrophobica sa parlandom???
Nazad na vrh Ići dole
DoubleStandards

DoubleStandards


Broj poruka : 569
Reputation : 6
Datum upisa : 01.08.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptySub Maj 18, 2013 1:20 pm

RATTUS - stolen life lp

do neki dan nisam ni znao za ovo,dobar metalkrast 80te uz finski hc štih Hedbeng 1
Nazad na vrh Ići dole
punk

punk


Broj poruka : 70
Reputation : 1
Datum upisa : 23.11.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 2:50 am

Btw, npr Tragedy je, prema majicama koje nose, inspiriran starim finskim, talijanskim i japanskoh harcore-om.
Ne znam koliko se to osjeti u njihovoj muzici, ali prema viđenom, likovi briju ok ziku.
Nadalje, prvi album tragedi je izdan pred više od 10 godina, i još uvijek drži vodu u underground miljeu. Komparacije radi, kad je taj album izašao bilo je 10 godina od izlaska Extinction Lp-ja od Nausea-e koji i onda, a i danas drži(ao) vodu :-)



DoubleStandards ::
RATTUS - stolen life lp

do neki dan nisam ni znao za ovo,dobar metalkrast 80te uz finski hc štih Hedbeng 1
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 4:44 am

ne zanima me Tragedy, jedino im priznam das bili prvi, al danas kad se kaze crust se u stvari i misli na taj emo. najslicnije tome je bio stari grcki crust i neke kasnije norveske hc stvari. inace mi pasu neke rane emo punk stvari, al ta kombinacija sa krastom mi jedostavno neslusljiva.

AMON AMARTH twilight of the thunder god
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 6:44 am

ja sad bajko i tragedy uletio na slušalice, discharge tog novog krasta. il ko black sabbath metala. ja ih cijenim dosta. nije mi bitno štoj to u stvari krast protiv krasta, neg više što mi paše i što je to još uvijek eksperiment. totalno svježe za to vrijeme.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 7:38 am

HHIG mi bio zanimljiv kad se pojavili, moram priznat, sad ne mog ni to bas Smile neznam kolko kod Tragedy, al kod dost tog fensi crusta se da primjetit i utjecaj svedskog metala melodicnijeg. ebiga, ne lezi mi ni to, al nemog pljuvat kad mi dobar Amon Amarth, nekak drugaciji filing mi, al sves to maideni ovak il onak odsvirani, hehe. a ide mi i na zivce sto sad svi moraju imat screamo vokal, bolje bilo dok su pankeri znali growlat. a uvijek neko nest krene, pa nastane trend, zapravo nist protiv tog ak mi mjuza pase, MassKotroll men osto najbolji portland bend, i feel the darkness od Poison Idea, al toj vec druga brija skroz.

FORCA MACABRA demo 1993

toj 90's hardcore Šta slušate? - Page 38 795735
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 7:51 am

ma ok, tragedy je i novi način tretiranja muzike, ono imaju žicu (il su imali), sad kom paše, kom ne. ja si pustim, i nekad imam dojam daj to ono disčarđ, tobože se komplicira a u stvari vrlo pravocrtni pankrok. šta ja znam, možda me bendaju i ko muzičara, uglavnom prst gore za tragediju.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 8:06 am

u biti, ubaci melanholicne melodije na d-beat i dobijes to, toj sva mudrost ustvari. onis sam od tog napravili stil. et npr kasni Bold ima moderne hardcore elemente vec krajem osamdesetih, al mi zvuci kod njih odlicno, drugi filing skroz, kazu isto maiden i sabbat utjecaji, hehe - [You must be registered and logged in to see this link.]

THE ASSASSINATORS sigt efter hjertet

isto sto Tragedy radili i ovi, d-beat + melo samo sa vise bad religion punk rock prizvuka i bas mi dobri - [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 8:56 am

da nije tragedy i sam bi kombiniro mozd negdje d-beat i depra melodije a nis mi oni utjecaj, ovak mi vjera ne dozvoljava Laughing
Nazad na vrh Ići dole
punk

punk


Broj poruka : 70
Reputation : 1
Datum upisa : 23.11.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 8:58 am

Definitivno.
Npr. meni odgovara njihov prvi i Nerve damag Lp. Ostalo mi je li-la.
Gledajući s odmakom vremena, vrlo vjerojatno je da su i Nausea imali slušatelja koji to nisu odobravali, što je sasvim legitimno i ok. Ništa za zamjerit - svatko ima svoj fah.
Iako misli, da je taj spoj Dischargea, Amebixa, Crassa i Motorheada bio zaista uber alles u ono vrijeme, a i dan danas jeste!!! :-)
Nek' zamjeri tko hoće, ja se ljutit neću :-P


Axegrinder ::
ja sad bajko i tragedy uletio na slušalice, discharge tog novog krasta. il ko black sabbath metala. ja ih cijenim dosta. nije mi bitno štoj to u stvari krast protiv krasta, neg više što mi paše i što je to još uvijek eksperiment. totalno svježe za to vrijeme.
Nazad na vrh Ići dole
punk

punk


Broj poruka : 70
Reputation : 1
Datum upisa : 23.11.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 9:02 am

Da, da..
ozbiljno i dobro pričaš.
Tragedy i jesu ko neka spika na rani Wolpack (na američki način :-) ). Prije svega mislim na New daw fades i All day hell.


kktz ::
HHIG mi bio zanimljiv kad se pojavili, moram priznat, sad ne mog ni to bas Smile neznam kolko kod Tragedy, al kod dost tog fensi crusta se da primjetit i utjecaj svedskog metala melodicnijeg. ebiga, ne lezi mi ni to, al nemog pljuvat kad mi dobar Amon Amarth, nekak drugaciji filing mi, al sves to maideni ovak il onak odsvirani, hehe. a ide mi i na zivce sto sad svi moraju imat screamo vokal, bolje bilo dok su pankeri znali growlat. a uvijek neko nest krene, pa nastane trend, zapravo nist protiv tog ak mi mjuza pase, MassKotroll men osto najbolji portland bend, i feel the darkness od Poison Idea, al toj vec druga brija skroz.

FORCA MACABRA demo 1993

toj 90's hardcore Šta slušate? - Page 38 795735
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 9:17 am

ma Nausea je bila odlicna, nema govora, odlicni muzicari i odlicna muzika. wolfpack je metaliziran i produkcijski profi al sa wolfbrigade su osli u te melodije. cime je crust posto prihvatljiv i onima koji ga prije nisu mogli a meni se izgubio u modernom hardcore-u, evo sad se wolfbrigade smatra extreme crustom, haha, crust is dead, indeed.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 9:24 am

u to ime

CORPUS VILE dark comes the dawn

moze crust bit metaliziran i melodican a da i tekako valja, al toj men ovo.
Nazad na vrh Ići dole
DoubleStandards

DoubleStandards


Broj poruka : 569
Reputation : 6
Datum upisa : 01.08.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 10:12 am

DIRGE - scarred forever lp
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 10:37 am

vec sam sam seb dosadan sa tom spikom o starom i novom crustu Very Happy e gera, pojavila ti se nova Kylesa po blogovima.

NARTVIND ruinous
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyNed Maj 19, 2013 10:19 pm

ENT holocaust

'91 verzija, men postala mozd i bolja neg original, jos bucnija i agresivnija, tu jos nis metaleri preuzeli bend, heh. punk as fuck.
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyPon Maj 20, 2013 4:25 am

ma piči sam, kodaj bitno, vam smo naši.
men izgleda behind realms of madness vinil stigo, sam sam preumoran da odem po njega na poštu jbte.

inače jutros se probudim u 4 ujutro, a na ipodu NAUSEA - i stvar(čuga) Clutches. reko toj valjd sudnji dan Smile.

i da, rezerviro sam sutra u 7 za masakrist probu, da mi neko ne uleti sa spikom otkud sad vi, mi smo htjeli. ok bora jeld?
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyPon Maj 20, 2013 4:48 am

staj sutra, utorak, kak neradim vise neznam ni koj je koj dan, heh. nema frke, spici negdje i nuclear altar ovaj tjedan ak ide.

KVIST for kunsten maa vi evig vike
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyPon Maj 20, 2013 5:02 am

vidču, na poslu ima posla prek glave, a počeo i bajkat opet, ak se ikak bude moglo znaš da se geri ne da ha ha. a ovaj post prije napisah da neb bilo nekih tenzija, ne tiče se tebe osobno.

dakle digo ploču pa s plastike ide

SACRILEGE - Behind Realms Of Madness lp.

beznačajan dan za čovječanstvo, al bitan za mene osobno ha ha.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyPon Maj 20, 2013 5:57 am

ok, uzivaj u ploci Wink
Nazad na vrh Ići dole
punk

punk


Broj poruka : 70
Reputation : 1
Datum upisa : 23.11.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyPon Maj 20, 2013 9:41 am

Carcass - Symphonies of sickness LP Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Disperazione neurotica

Disperazione neurotica


Broj poruka : 288
Reputation : 14
Datum upisa : 03.08.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyUto Maj 21, 2013 6:05 am

Sentenced-Shadows Of The Past lp
Nazad na vrh Ići dole
punk

punk


Broj poruka : 70
Reputation : 1
Datum upisa : 23.11.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyUto Maj 21, 2013 6:07 am

Malevolent Creation - Retribution Lp Hedbeng 2
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyČet Maj 23, 2013 12:34 am

DISCIPLINA KIČME sviđa mi se da ti ne bude prijatno

hardcore
Nazad na vrh Ići dole
punk

punk


Broj poruka : 70
Reputation : 1
Datum upisa : 23.11.2010

Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 EmptyPet Maj 24, 2013 4:56 am

Immolation - Dawn of possession Lp
pozdrav svim barabama na forumu iz Albanije :-)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta slušate? - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 38 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta slušate?
Nazad na vrh 
Strana 38 od 41Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Sledeći
 Similar topics
-
» Šta slušate?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BUKA I URLIK :: Generalna Diskusija-
Skoči na: