BUKA I URLIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Former Yugoslavian Hardcore
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Video Pakao

Ići dole 
+23
ivan987
amanbre
Atlija Hun
collapse
untitled
mhm
dule.klc
Asow
Disperazione neurotica
Ivixor
baclawa
retard
crsman81
pacov
chomi
kactpatop
harbinger
jurko
DoubleStandards
krk u bulju
admin
Axegrinder
kktz
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptyUto Jan 10, 2012 4:06 am

ma da sam nastavio pit ak bi bio ziv sigurno neb sad mogo svirat, heh. mada, bar da sam ja bio jedini koji nije mogo odsvirat zbog cuge, vecina nas je imala tih momenata, ja se vecine svojih tadasnjih koncerata zapravo i ne sjecam, kakav sam bio, požega. za dislike bilo dobro sto sam ja izaso, jer zbog terena bi ih kocio, a oni su ipak uspjeli odrzat dosta koncerata (ne sad nest ultra previse, ali neki kontinuitet je bio, sto drugi bendovi ipak nisu mogli tako dugo) i stec itekako zasluzeno ime. meni i elementi koje su kasnije uneli nisu nimalo smanjili intenzitet svirke koji dislike ima od starta, pogotovo uzivo su uvijek bomba, jos je tu chaos crust Wink
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptyUto Jan 10, 2012 5:36 am

ajde, sjećam se kad su u kutini oni s bombom došli po brata i mene, naravno nismo svirali jer me se nije moglo probuditi, u murskom nisam dero ni s čobanima, ni sa bjustice jer se naloko i uteko u neke kukuruze. žk u velikoj, ne sviramo prvo veče jer smo nalokani, al drugo kktz poruši bubanj, a sudeći po snimku i ja sam bio tu negdje Smile.
čitao IMR nedavno, kaže glavna atrakcija monte paradisa je bio trijezni gera ahaha, kad smo svirali, tad sam prvi puta valjd malo pripazio da se odsvira Smile).
kktz, se sječaš oproštajnog od fight back?? koliko smo odsvirali, ja se samo sjećam da se budim u pol neke stvari na bini i da riljam gitaru al da ne znam ni kak se zovem. to mi je bilo zadnje pijanstvo na bini - povukao sam se sa stilom ha ha.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptyUto Jan 10, 2012 6:15 am

kak se nebi sjeco, hehe. ja sam poslje gruuthaagy u osijeku stao, jesam odpjevo, al sve ostalo vezano uz to, nije moglo dalje a da se ne potone al skroz. al dobro, i sad se znam prepusit kad naletim a neznam rec ne, hehe, bude i tu sveg, al ipak nije tako gadno. propast u zagrebu je bio old school, a bome i no name i los primjer u smoletovim svatovima, mene je bilo malo sramota gledat, al nije niko zamjerio, ionak je trebalo napravit fajrunt Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptyUto Jan 10, 2012 6:30 am

viš mene nije bilo sramota, nije bila moja ideja pa me onak nonšalantno bolio kurac ahaha.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptyUto Jan 10, 2012 6:51 am

hehe, dobro si se postavio, i mi smo u zg okrenuli na zajebanciju, vidio si. i sto je najludje, onom talijanu smo sigurno bili najbolji, ahaha.

ev da malo se vratimo na topic, reunion je, al respect is due Wink

Nazad na vrh Ići dole
Asow

Asow


Broj poruka : 172
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptyUto Jan 10, 2012 3:11 pm

kktz ::
niste bili jedini kojima sam to napravio Wink et sad opet svirate dis samnom, al ni ja ni ti ne cugamo vise, stas, pun krug.

cek, kog si jos ostavio? nešt sam očito propustio Kid
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptyUto Jan 10, 2012 7:33 pm

ija se nemog sjetit trenutno. Smile
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptySre Jan 11, 2012 12:50 am

pocetak senseless mini turneje sa dickless tracy, neko mjesto izmedju cakovca i varazdina, u klubu cigo vadi pistolj, ja ga smirujem placajuc mu tricu, onda dolazi sebo panker i nosi tri litre vina samo za mene i njega, ubili se, treba svirat, ja gol do pojasa, nest poceo, al brzo siso popit sta nam jos ostalo, heh, pas bez mene. ostalih par dana je bilo sve uredno, prvi dan rjesio pa sam nadoljevo pivom, brecelj u kopru za pozezane nabavlja janjetinu, pij kolko mos, ostale ne jebe, ekipa iz dicklessa ljudine kakvih nema, tuj pala i ona fora baba grind, zajebancija, vozac (ex SZI) jos veci car, da je rijec reko, jos mi i svoj zvijer od basa posudio za sve koncerte, ja nikad nisam imo nist.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptySre Jan 11, 2012 1:05 am

Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptySre Jan 11, 2012 2:36 am

aha, brijem daj to bilo u legendarnom klubu Ex. tam smo neno i ja imali seansu, neka djeca deru simfoblek, ženski vokali, 2 sinta, svi 10 metara od bine, a sandi (koji inače ne pije, al se sa mnom i kumom moro narokat), kum i ja se valjamo po podu i maksimalno kreveljimo cijelo vrijeme giga. sjećam se kak nas ovi s bine gledali, ono zasrali im možd jedini gig ikad ahaha.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptySre Jan 11, 2012 2:48 am

taj valjd, ma bio sam tam iks puta al sve je zamagljeno Very Happy nemos objasnit pozesku scenu kad smo svi bili u sto bendova, paj bilo normalno da s nekim zbog neceg u jednom vise nesviras al pravis novi zajedno i tako to, neopisivo.
Nazad na vrh Ići dole
Asow

Asow


Broj poruka : 172
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptySre Jan 11, 2012 4:48 am

Jel vam ikad palo na pamet da napravite neki dokumentarac?
Ono, kao što su dečki iz Koprivnice napravili onaj Koprivnica pleše pogo?
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptySre Jan 11, 2012 5:22 am

ma nema se vremena i energije zasve. dena je radio onaj disk sa svim fanzinima, empetricama i kojesta, sve to dokumentiro al nikad nije zapravo izaslo. nemozmo sve Smile a i vecina tog naseg starog su sirove i bucne stvari, nije to matrijal za tu urbanu scenu, nek ide svojim tokom. et sad ovaj portal034, prvi put da neko ovdje zapravo uopce obraca paznju na to sto radimo, heh. filip je brijo, posto radi na radiju, da radi nest u audio formatu u stilu emisija koje bi onda zajedno negde stavio, al ne moze ni on stici, puno ideja, cak se spominala i LP kompilacija PŽ bendova al i to, ko zna, nekib vec tu stavljali sve a ne sam one koji sad rade, men to prevelik djumbus, nemam pojma.
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptySre Jan 11, 2012 5:26 am

i to portal zvao denu ono u stilu šta ne javiš, toj bitna stvar...pa čak i daj kurtoazija ipak je netko obratio pažnju ha ha.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptySre Jan 11, 2012 5:30 am

to se cijeni.
Nazad na vrh Ići dole
Asow

Asow


Broj poruka : 172
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptySre Jan 11, 2012 6:22 am

A gle, mozda jednog dana bude bilo vremena i energije. Nikad ne znaš.
Nazad na vrh Ići dole
untitled

untitled


Broj poruka : 164
Reputation : -4
Datum upisa : 23.05.2011

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptySre Jan 11, 2012 6:22 am

Axegrinder ::
aha, brijem daj to bilo u legendarnom klubu Ex. tam smo neno i ja imali seansu, neka djeca deru simfoblek, ženski vokali, 2 sinta, svi 10 metara od bine, a sandi (koji inače ne pije, al se sa mnom i kumom moro narokat), kum i ja se valjamo po podu i maksimalno kreveljimo cijelo vrijeme giga. sjećam se kak nas ovi s bine gledali, ono zasrali im možd jedini gig ikad ahaha.

da taj ex je bio u Kuršancu, odmah poslje dravskog mosta prema Čakovcu.. ja nisam nikad bil jer sam bil premali Very Happy još, ali naslušal sam se svakakvih priča od starije ekipe.. bili su par godina koncerti svaki vikend, a to baš što kktz kaže za cigu sa pištoljem, tam ih ima stvarno gomila i znam da su uvijek bili neki problemi s njima..
ali to je uvijek tak dok organiziraš pank koncerte u selu, bude uvijek zanimljivo..
Nazad na vrh Ići dole
http://crucifiedfreedom.blogspot.com
untitled

untitled


Broj poruka : 164
Reputation : -4
Datum upisa : 23.05.2011

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptySre Jan 11, 2012 8:54 am



na ovome sam nazočio.. meni malo dosadno do 2. minute videa, al dalje šou!..
Nazad na vrh Ići dole
http://crucifiedfreedom.blogspot.com
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptySre Jan 11, 2012 10:15 am

untitled ::
Axegrinder ::
aha, brijem daj to bilo u legendarnom klubu Ex. tam smo neno i ja imali seansu, neka djeca deru simfoblek, ženski vokali, 2 sinta, svi 10 metara od bine, a sandi (koji inače ne pije, al se sa mnom i kumom moro narokat), kum i ja se valjamo po podu i maksimalno kreveljimo cijelo vrijeme giga. sjećam se kak nas ovi s bine gledali, ono zasrali im možd jedini gig ikad ahaha.

da taj ex je bio u Kuršancu, odmah poslje dravskog mosta prema Čakovcu.. ja nisam nikad bil jer sam bil premali Very Happy još, ali naslušal sam se svakakvih priča od starije ekipe.. bili su par godina koncerti svaki vikend, a to baš što kktz kaže za cigu sa pištoljem, tam ih ima stvarno gomila i znam da su uvijek bili neki problemi s njima..
ali to je uvijek tak dok organiziraš pank koncerte u selu, bude uvijek zanimljivo..

apsolutno, svirali smo mi po seoskim gitarijadama, ostali tipa los hard rok, i mi ko zvijeri pijani i ludi, mos mislit sta je to bilo. a i tuce su bile najbolje, mada sam ja uvijek bio pizda sa strane koja sam pije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DoubleStandards

DoubleStandards


Broj poruka : 569
Reputation : 6
Datum upisa : 01.08.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptyPet Jan 13, 2012 5:16 am

dobri i nekih 25 godina od početka što je rijetko za uk82 bend,album iz 2007 "Persecute The Weak, Control The Strong" odličan,ovo je jedna od stvari sa tog albuma

Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptyPet Jan 13, 2012 5:23 am

o da, strasan bend, pravi uk82 hardcore, bio i osto Guitar
Nazad na vrh Ići dole
dule.klc

dule.klc


Broj poruka : 43
Reputation : 2
Datum upisa : 23.02.2011
Godina : 52

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptyNed Jan 15, 2012 1:48 am

Nazad na vrh Ići dole
dule.klc

dule.klc


Broj poruka : 43
Reputation : 2
Datum upisa : 23.02.2011
Godina : 52

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptyUto Jan 17, 2012 10:18 am

Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptyUto Jan 17, 2012 8:21 pm

na ovo sam i zaboravio da smo snimali, majke mi, čuje se da je "sve odjednom" sistem, al nije ni loše, fala dule na podsjećanju he he.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 EmptySre Jan 18, 2012 5:01 am

nije lose? to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Video Pakao - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Video Pakao   Video Pakao - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Video Pakao
Nazad na vrh 
Strana 10 od 16Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BUKA I URLIK :: Generalna Diskusija-
Skoči na: