BUKA I URLIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Former Yugoslavian Hardcore
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Abraxas365 blog

Ići dole 
+6
amanbre
harbinger
admin
collapse
plum
suicideshtab
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptySub Avg 07, 2010 6:25 pm

No Sense Makes Sense (1994)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Alo bre, 8. je avgust, a šta ono beše sva nevaljala deca rade u ovo doba godine ? Ne čujem dobro ? Helter šta ? Skelter a ? Hell, yeah! Pa naravno bre da je vreme za Helter Skelter. E, za ovaj 8. avgust sam odlučio da vas ne smaram sa igranim filmovima koje ste verovatno već pogledali, nego vam predstavljam jedan pravi pravcati underground dokumentarac, znači u pravom smislu te reči, i siguran sam da ovakvo nešto divlje do sad niste imali priliku da vidite. Naime, radi se o jedinom full PRO-Manson filmu, kratkom art dokumentarcu kojeg sam na jedvite jade nabavio preko mojih pacovskih kanala iz Danske, dakle jedna totalno drugačija priča o Čarliju Mensonu, nešto što do sad nismo imali prilike da čujemo i vidimo po zaista mnogobrojnim Manson-related filmovima i dokumentarcima, eventualno je ova priča načeta u masterpisu Charles Manson Superstar, ali se ovde o tome skroz otvoreno govori, dakle bez šminke, bez kurtona. Inače, dokumentarac je rađen u maniru žešće trešerice, ali sa očiglednom namerom autora, a videćete i zašto, uostalom overite ovaj link dole, blaženopočivši Kristensen je vaistinu bio umetnik raznih domena.

U filmu govore matori okultisti Boyd Rice, Nikolas Schreck i J.R. Bruun, čovek koji distribuira Čarlijevu muziku širom sveta. Ovde oni prozivaju Texa Watsona, zajebavaju Doris Tate i Boba Larsona u jednoj hrišćanskoj radio emisiji, govore o presudi u Tate-LaBianca slučaju, medijskoj manipulaciji koja je usledila, i još koječemu. Inače, ovo je VHSrip pa je video malko uzjeban, tako da ukoliko vam se film bude prekidao na pojedinim mestima samo "motajte" preko i opušteno. Sutra je 9. avgust, il' kako je to Moskri umeo da sroči : "Sloteru Niče tebi Medak kliče, a kad fali gudre svi dolaze kod čiče, svi dolaze kod ČIČE." Dakle, razmišljajte ovih dana o tome zašto svi dolaze baš kod tog čiče, zašto je on toliko bitan. Peace. (22 min)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
plum

avatar


Broj poruka : 29
Reputation : 0
Datum upisa : 09.08.2010
Lokacija : mitraya

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyPon Avg 09, 2010 7:56 am

Napred u prošlost - Banatski trougao
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
collapse

collapse


Broj poruka : 108
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2010

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyČet Avg 19, 2010 6:06 am

jel mozhe neko da iskopa linkove za ZALAZAK STOLJECA : TESTAMENT LORDANA ZAFRANOVICA ( [You must be registered and logged in to see this link.] ). Ima kompletan film na youtube, ali bih voleo da ga imam u .avi, da mogu da pustim kad 'ocu. Very Happy fala unapred
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyČet Avg 19, 2010 8:32 pm

trazio ja po svuda, cak i po rapidserbia al ga nema, mozda da pitas ove domace Croate ? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyČet Avg 19, 2010 9:41 pm

Amebix: Risen (2008)

Abraxas365 blog 2h4kvg5

Nikad nisam nešto posebno slušo Amebix, ali ima tu raje i drugara koji i te kako jesu, te im ga evo na. Dakle, odličan biografski dokumentarac o ovom vaistinu kultnom crust bendu. Uživajte dok se još može. (83 min)

"Labelled “punk” because no one could think of a better term, Bristol’s Amebix were genuinely unique. With a fluctuating line-up centred on frontman Rob Miller and guitarist Stig, they made disturbing, aggressive music, designed apocalyptic artwork and presented an intellectual front made up of equal parts philosophy and rebellion. Their history, explored in microscopic detail on this first ever DVD, was chaotic: after two albums, the first released by Jello Biafra’s Alternative Tentacles label, the band fell apart, leaving a legacy which the passing years haven’t made any easier to explain.

Thanks to Risen, Amebix’s tale is now available for public incredulity. Miller, Stig, Biafra and dozens of others explain the depressing facts behind the band’s formation in the 70s, their rise to cult status, their collapse and – most importantly – the complex, strange brew of occult thought and street-level protest which they evolved. Sombre and disturbing at times, this was a band understood by few and rejected by many. Punk followers of a certain age will be cheered by the revelations that Miller is now a worldrenowned swordsmith in Skye and that the band are about to reform and tour, aided by ex- Soulfly drummer Roy Mayorga. Stranger things have happened, but not many."

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
admin
Admin
admin


Broj poruka : 652
Reputation : 16
Datum upisa : 21.07.2010

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyČet Avg 19, 2010 10:22 pm

dobar avatar Nuts
Nazad na vrh Ići dole
https://yu-hc.serbianforum.info
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyPet Avg 20, 2010 7:44 am

sto bi nas narod reko : avatar objasnjava Nuts
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyPet Avg 27, 2010 9:01 pm

DISINFO.CON (2007)

Abraxas365 blog 51UReQKvdsL__SL500_AA300_1

Jako poučno, zanimljivo i totalno drugačije od svega što smo imalu prilike da vidimo do sad, i ako je nešto ikada bilo okultno na ovom blogu onda je to upravo ovaj dokumentarac a zapravo snimak DisinfoCon eventa, koji se sastoji većim delom od predavanja i performansa prijatelja i članova kontraverzne DISINFO organizacije. Naime, Disinfo (The Disinformation Company) je osnovana 1996. godine i bavi se prvenstveno izadavaštvom counter-culture literature, a pojavom interneta počeli su da rade i sajtove pa i dokumentarce, i to baš ozbiljno, npr. oni su izdali Stupidity (2006), Endgame: Blueprint for Global Enslavement (2007), Iraq for Sale: The War Profiteers (2006), 9/11: Press for Truth (2006), pa čak i In Search of the Great Beast 666: Aleister Crowley (2009).

Ovaj ekstremistički hepening je održan 2000-te godine i trajao je verovali ili ne čitavih 12 sati, a na njemu su govorili Kenneth Anger, zatim moj omiljeni apokaliptični slikar i filozof Joe Coleman, onda Marilyn Manson, pa Richard Metzger, pisac i okultista, Douglas Rushkoff, umetnik raznih domena i teoretičar medija, Mark Pesce, jedan od pionira na polju virtuelne stvarnosti, Grant Morrison, crtač stripova i scenarista, i sada već pokojni Robert Anton Wilson, kultni pisac, filozof i borac za ljudska prava, i Todd Brendan Fahey, pro-LSD aktivista, te mnogi drugi likovi iz te priče.

E sad, logično da u ovaj dokumentarac nije ušlo svih 12 sati ludnice, ali su uspeli da izvuku najgenijalnije momente i da ih spakuju u 4 čuke ultra kvalitetnog materijala koji zasigurno valja pogledati, jer ko što rekoh, nešto ovakvo se ne sreće svaki dan, a i radi se o ultra RARE materijalu, dakle jedva sam ga iščupao sa jednog huba, ni ne znajući zapravo o čemu se radi. Malo je reći da sam bio oduševljen kada sam video Colemana i Angera na pozornici, znači skroz prajles materijal, a posebno će biti zanimljiv ljubiteljima okultnog. (210 min)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyNed Avg 29, 2010 12:38 am

Zoran Radmilović 1933-1985 (1998)

Abraxas365 blog Radovan_02

Ko nije gledo Radovana Trećeg, odma' mož' se ubije, znači bez puno priče i patetisanja, a ko se pak ne seća Priča iz Radionice, pa Proklete Avlije, genijalnih Majstora, Marša na Drinu, Priča iz Nepričave, zatim okultnog Džangrizala, Šećerne Vodice i Kralja Ibija, taj mož' slobodno da batali ovaj blog, i to smesta, znači zahtevam izričito. Dakle, zaista smo se lepo družili, al' nam se stavovi nažalost malko raziđoše te svako nastavi svojim putem beznađa. Sve najbolje želim, i naravno, see ya in the next life, buddy boy. NUSKNVZR! (53 min) Suspect

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
admin
Admin
admin


Broj poruka : 652
Reputation : 16
Datum upisa : 21.07.2010

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyPon Avg 30, 2010 11:25 pm

ovo moram da overim Popcorn 1
Nazad na vrh Ići dole
https://yu-hc.serbianforum.info
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyUto Avg 31, 2010 1:36 am

Problem sa raspakivanjem fajlova...

Abraxas365 blog Crc

PROBLEM :

Imate problem sa raspakivanjem fajlova, prijavljuje vam CRC greške i zajebava ? Ne gubite nadu, jer evo konačnog rešenja. Odlučio sam se na ovaj poslednji čin jer sam već sigurno jedno 100-tinak i jače puta morao da odgovaram ljudima putem komentara i mejlova o čemu se zapravo radi, a to smara, o da, verujte mi, i te kako smara. Dakle, jednom za svagda !

Uspeli ste konačno da skinete SVE fajlove željenog dokumentarca, a onda nestrpljivi da pogledate film, kao po običaju komotno ste kliknuli na extract here i zavalili se u stolicu. E al' malo morgen ovaj put, film je počeo da se raspakuje regularno ali već posle par sekundi niotkuda iskoči nekakvo prozorče sa prijavom CRC errora, wrong passworda, il' tako nekog lud'la. Ajme meni, šta je bre ovo koji kurac - zapitali ste se vidno šokirani ?! No, raspakivanje se nastavilo ali su zato i CRC prijave bile sve učestalije. O čemu se ovde radi bre, 'oću moj film koji sam pošteno skinuo ! I šta sad da radim, da jurim druge linkove pa sve ispočetka ? Ma da mu ne bi jebo mamu, ovo mora da je onaj sektaš abraxas nešto opet uzjebao upload, krsnu li mu slavu jebem, sa' ću ga isprozivam najstrašnije u komentaru a i mejl ću mu napišem, jer pička je to, ne objavljuje nikad uvredljive komentare, nema jaja sisaljka malena, ma devojčica. Uglavnom, zapamtiće on kad je pokušao da me zajebe za film koji sam pošteno plat...ups, ma bre pošteno skinuo, jer isto ti je to u nas Srba. Grrrrrr, al' sam besan, joooj al' sam besan !!!

I tako u nedogled...zar ne ?

A zapravo evo o čemu se radi, evo tog konačnog rešenja za ovaj problem, jer i ja kad nisam znao o čem' se radi, i ja sam brisao takve "sjebane" linkove, i ostajao uskraćen za mnoge dobre filmove i dokumentarce.

Naime, postoji više verzija, ali ovako ja to radim i 101% mi šljaka i to ama baš svaki put, dakle nema filma koji se ne može raspakovati pa makar prijavio i soma CRC-ova.


REŠENJE :

Desni klik na prvi RAR fajl pa EXTRACT FILES, i tu ti se otvori ovo dole prozorče, i tu samo štikliraš opciju KEEP BROKEN FILES i cepneš OK. I to ti je ladno cela filozofija. Naravno, i dalje će ti program prijavljivati CRC errore, ali ne mari, film ce biti regularno raspakovan i moći ćeš u roku od odma' da ga gledaš. Eto.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyNed Sep 05, 2010 12:14 am

Witnesses of Jehovah (1986)

Jedan do sad "neobjavljivani" dokumentarac o Jehovinim Svedocima. Imam neke rođake iz Bosne koji su 80-ih zapalili u Švicu, a pošto se zna kako je u Švici (FU) valjda su iz tog razloga postali Jehovini (zaštićeni?) Svedoci, inače jako fini ljudi, nismo se ćuli od '95, te ih pozdravljam ovom prilikom jer kontam da Kula Stražara nikad ne kunta, a pošto su moji neprijatelji pod jedan hrišćanstvo, pod dva hrišćanstvo i pod tri hrišćanstvo, pa tek onda islam, stvar je jasna, mada s'obzirom da su Svedoci više kult-sekta ne bih smeo biti baš toliko oštar prema njima kao npr. prema pravomsranju, zatim pedofiličanstvu i prosmradizmu, a ne treba zaboraviti ni na budalizam koji hara Palestinom već decenijama.

Isran ovaj put ne bih pominjao u negativnom kontekstu da me ne dovati Zukorlić i njegov novopazarski gang, nešto su nervozni ovih dana, ne znam koji im je, al' u svakom slučaju ne treba dirati u te rak rane, i reći npr. da je prorok Muhamed takođe bio pedofil, isto ko i njegove kolege Pahomije, otac Ilarion, i brdo katoličkih svećenika, s tim što je Muhamed za razliku od svojih kolega, gle čuda, voleo žensku decu, što nam jasno govori da je najbolje da se pridružimo nekoj od religija ako nam je do pedofilije, jer što bezveze pošten čovek da robija godinama za takvo jedno minorno delo, kad može da postane lepo pop i da ga bog vidi.

U svakom slučaju, u to nikako ne treba dirati, jer su iz meni zaista nepoznatih razloga ovi žešće zajebani po tom pitanju, oće bre da biju. Inače, u ovom dokumentarcu ćete imati prilike da čujete kako je došlo do tolke ekspanzije tih zaštićenih svedoka, i čime su Ljubiša Buha Čume, Đura Mutavi, Dejan Milenković Bagzi, a evo sad i Sretko Kalinić, inače brat simpatičnog Milana Kalnića, zaslužili takav status, mislim nikad mi nije bilo jasno otkud oni uopšte u toj priči sa Isusom. I da, pored svega ovoga saznaćete gde je i šta radi danas čuvena Iboljka Suvajdžić, i ako ni zbog čega, barem zbog te prajsles informacije vredi pogledati ovaj dokumentarac. Živeli! (58 min)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
admin
Admin
admin


Broj poruka : 652
Reputation : 16
Datum upisa : 21.07.2010

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyNed Sep 05, 2010 2:46 am

je l' se pominje i Gvido možda? Evil laugh
Nazad na vrh Ići dole
https://yu-hc.serbianforum.info
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyNed Sep 05, 2010 5:07 am

Laughing cheers
Nazad na vrh Ići dole
harbinger

harbinger


Broj poruka : 121
Reputation : 5
Datum upisa : 22.07.2010

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyNed Sep 05, 2010 7:14 am

suicideshtab ::
a pošto su moji neprijatelji pod jedan hrišćanstvo, pod dva hrišćanstvo i pod tri hrišćanstvo, pa tek onda islam

Hedbeng 1
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyPet Sep 17, 2010 9:21 pm

Belgrade Follies (1997) aka Poludeli ljudi

Dokumentarac Gorana Markovića posvećen studentskom protestu 96/97 godine. Potrefilo se da sam te '96 bio brucoš (naravno nikad završenog fakulteta) tako da mi je sve to leglo baš onako, pravo, sudbinski...al' umalo. Inače, mene su te šetnje i duvanje u pištaljke jako smarale, al' baš jako, gnušao sam se toga, tako da sam išao sve iščekujući neku pravu akciju, pravi protest, šibanje sa murijom, incidente, nerede i to, što se naravno i obistinilo i to oho-ho više puta, i barem zbog toga i zbog tih par ljudi koje sam upoznao, mogu da kažem da je vredelo cimati se ta četiri meseca, doduše ne mogu da kažem da sam bio baš najredovniji, jer kad je počeo onaj cirkus u Kolarčevoj meni je sve to postalo besmisleno i totalno dosadno, to ljubljenje i grljenje sa murijom i slično, dok je na drugu stranu nekim ljudima to bio vrhunac. Naravno, i ono čuveno 'paja probija kordon', zakuni se, kao odjednom smo svi postali ponizni, i murija i pijani studenti, more jebo vas paja sa sve daščicom.

A tad je, gle čuda, vođa protesta Čeda Jovanović, bio žešće desno orjentisan, jasno se sećam njegovih popaljivih govora punih nacionalnog, verskog i ostalog sranja, doduše ni sastav studenata nije bio puno drugačiji, otprilike su se našli. Vredi izdvojiti i čuveni Slobin kontra-miting, kome je Marković, na moju veliku radost, posvetio jedan dobar segment ovog filma, jer može lepo da se vidi kolke batine su tad dobili fanovi Ivice Dačića i SPS-a u sred Beograda, vaistinu prajsles momenti. Ono što sam zapamtio a što se lepo vidi u ovom filmu je činjenica da je tog dana bila do tad nezapamćena koncentracija murije na ulicama, i siguran sam, da je tolko murije izašlo 5. oktobra kurac bi srušili Miloševića tako lako. Uglavnom, nije loše pogledati ovo i prisetiti se, pa onda pogledati ko je na vlasti 14 godina kasnije i ubiti se. (42 min)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptySub Sep 18, 2010 7:54 pm

Šaht (2004)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dokumentarac o beogradskom streetpunk bendu Šaht koji je 2004. godine uradila TV Politika. E sad jebiga, ovaj dokumentarac i nije baš pravi dokumentarac, više je intervju sa Rogom i Mladenom ispresecan spotovima i snimcima sa svirki, ali meni se sviđa ovakav kakav je, jer ako je street neka je i punk. Kao veliki fan rane faze ovog kultnog BGD benda tj. demo snimaka, mogu da kažem da je Roga kao lik skroz za rispekt, što se kaže dečko na mestu, i mene ta faza najviše podseća na Slapshot, doduše ja i ne mogu baš da se pohvalim da sam nešto posebno slušo taj OI! i streetpunk tako da je to poređenje skroz realno, uostalom čućete ovde i stvar "Disko Riba" pa procenite sami, a meni je to čist Slapshot i to u najpozitivnijem smislu.

Pored te prve faze benda ide priča i o njihovom daljem radu sve do 2004., ali ja sam se nekako, sticajem okolnosti, zaustavio na kasetnom izdanju "Disko, šminka i opanci" iz '95 gde su sabrani svi demo snimci, i meni je to jebiga najjače, mada opet kažem, posle ih nisam ni slušo. Omiljena stvar, pa naravno, podrazumeva se, BEOGRAD, i vaistinu nema jače pesme, jačih prelaza u ritmovima i lirike, a možda najbolji dokaz za to kolko se cenila ta pesma je da smo svojevremeno sa Unisonom to redovno svirali na probama, onako, za našu dušu, a i dan danas se naježim kad to čujem, dakle mnogo jako, najlepša pesma o Beogradu ikad napravljena.

Uglavnom, meni ova priča baš evocuirala uspomene, podsetila me na "zlatne" 90-e i svo to ludilo, a Roga ovde priča i o predrasudama, jer mnogi su loše tripovali, i još tripuju verovatno, da su Šaht nazi bend, da su rasisti, nacionalisti, i sve što ide uz to, što naravno nije istina, jedino što može da im se pripiše je lokal patriotizam, s tim što ja zaista ne vidim ništa loše u tome, jer svi mi najviše volimo prvenstveno svoj kraj i svoj grad. I tako, pomenuo je i '97 kad su im zabranjivali koncerte jer su nacisti ubili ono dete u Beogradskoj Ulici, pa onda cimanje po medijima koje je usledilo, uglavnom za ljubitelje ovog fazona ima dosta toga zanimljivog i pametnog da se čuje, i o Dadovu i uopšte o celoj beogradskoj HCpunk sceni, pa čak i o navijačima kao neizbežnom delu te subkulture. (25 min)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptySre Sep 22, 2010 8:21 am

Narode, postavio sam POLL "Kolko imate godina?", i jako mi je bitno da sto vise ljudi koji posecuju blog odavde svrati do bloga ovih dana i da glasa. Znaci nije obavezno, ali je pozeljno jer zelim da snimim profil posetilaca, pa ce stoga biti jos pitanja, tipa koje obrazovanje, koje politicko opredeljenje i slicno. Hvala unapred.
Punk headbang
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptySre Sep 22, 2010 10:06 pm

Fetishes (1996)

Abraxas365 blog Fetish

Konačno naleteh na još jedan film genijalnog Nicka Broomfielda, inače autora surovih mystery dokumentaraca Kurt & Courtney (1998), Biggie and Tupac (2002) i sigurno najboljeg, Aileen: Life and Death of a Serial Killer (2003), koji se uostalom nalazi i na mojoj 'best of' listi. Nick nas ovaj put vodi u svet fetišizma, u jednu fensi agenciju na Menhetnu koja za 175 dolara po satu pruža sve vrste bondage i S&M usluga.

Tu upoznajemo glavnu 'gospodaricu', zatim njene iskusne pomoćnice, i naravno šaroliku klijentelu tj. 'robove', te nam neki od njih pričaju kako oni doživljavaju čitavu tu stvar sa fetišizmom, naravno svako iz svog specifičnog ugla. Da se sve ne bi završilo na pukoj priči, 'gospodarice' nam demonstriraju nad klijentima sve te akcijice, jer nekom je fetiš npr. gumeno odelo i guma uopšte, nekom crna koža, a neki najviše vole fizičko kažnjavanja, dakle bičevanje, ponižavanje i sve tome slično, pa tako ima i prajsles scena kad 'gospodarica' trese pepeo cigarete svom 'robu' u usta. Dalje, ovde su prikazane sve vrste otvorenog mazohizma, onda nekakvog rvanja, gde je ljudima navodno fetiš da se porvu sa 'gospodaricama', dakle jako neobično, i naravno čuveni infantilizam gde goli klijenti obučeni samo u pelene, izigravaju bebe koje puze unaokolo, znači mnogo jak trip za gledanje.

E sad, ovo možda nekom zvuči i skroz bolesno, ali verujte mi to nije baš tako kako na prvi pogled izgleda, jer realna razlika između nas i ovakvih ljudi je samo u tome da oni imaju dovoljno para da ostvare sve svoje tripove i fantazije, jer to možda na početku krene i samo sa bičevanjem od strane prelepe devojke, a vremenom se pretvori u totalno prepuštanje toj osobi, u full power trip, jer cela ova priča i jeste vezana za kontrolu i moć, doduše klijent ima pravo da u svakom trenutku izgovori šifru, ukoliko 'gospodarica' malo pretera, ili ako bol postane neprijatan. I vaistinu je tako, neko se loži na dominaciju nad ženom u krevetu, a neko više voli da žena dominira, neko voli grub seks, a neko drugi da budu grubi prema njemu, i ja sam ubeđen da provereno, ma 100% ima neka fora sa tim bičevanjem, jer ko i malo zna o nanošenju boli, upoznat je sa činjenicom da se čovek posle izuzetno jakog bola oseća nekako skroz smireno, čak blaženo, spokojno, uostalom imao sam prilike to da osetim i na svojoj koži kada sam jedared dobio dobrane batine. Znači, taj adrenalin koji je bukvalno kuljao u meni je potisnuo sve druge negativne emocije, jer upravo to je glavna odbrambena uloga organizma, da kada je telo u opasnosti da luči hemiju koja anulira taj osećaj straha, umanjuje bol i jednostavno smiruje čoveka.

I posle skoro svake tuče ili prebijanja od strane policije u svom kratkom životu, ja sam se osećao skroz nekako HIGH, ko na speedu ili koki, i jedini problem u tome je što kada adrenalin iščili iz tela, kada se potroše sve zalihe, tek onda počinješ da osećaš onu pravu bol, te konačno uspevaš da sagledaš realno šta ti se zapravo dogodilo, šta ti je slomljeno ako je slomljeno, gde si rasečeni a gde ima hematoma i slično. Tako da je taj pain fazon zapravo jedna vrsta prirodnog gudranja po meni, gde vi veštački proizvodite u telu određenu hemiju kao što je adrenalin, dopamin i seratonin. I to vam je u principu to, dakle obavezno pogledajte film, ako ni zbog čega a ono barem informativno, jer nikako ne valja živeti u mraku i ne znati šta se dešava npr. možda baš u stanu do vašeg. (87 min)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyPet Sep 24, 2010 2:09 am

The Dark Side of Porn - The Real Animal Farm (2006)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovaj dokumentarac sam baš poodavno gledao ali beše zaista užasan snimak tako da sam i pored opasne tematike odustao od bilo kakvog postavljanja na blog, no ne lezi bože, jer evo baš pre neki dan se pojavila konačno i regularna verzija, te je evo. Film se bavi fenomenom kultne underground pornjave iz 70-ih godina pod nazivom "Animal Farm", i naravno sam naziv ukazuje da se radi o prvom animal porn filmu, dakle bestijaliti i to na jednoj pravoj seoskoj farmi u Danskoj, aka zoophilia premijerno na filmu.

Pored priče o tome kakve je sve kontraverze izazvao film kada se '81 pojavio kao butleg u Britaniji, ide veoma tužna storija o glavnoj junakinji, porno glumici Bodil Joensen, koja je zbog ultra traumatičnog detinjstva na kraju skroz duševno popucala, tako da je počela da se prostituiše i da pije, da bi '85 umrla skroz zaboravljena od ciroze jetre. Dakle, definitivno jedna od bizarnijih priča koje sam postavljivao na blog, i baš iz tog razloga je nikako ne bi valjalo propustiti. Uživajte, i ako neko slučajno naleti na ovaj danski kult sa početka 70-ih, nek obavezno baci dojavu, jer ja nažalost nisam uspeo da ga iskopam do sad. Hvala. (48 min)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptyČet Nov 04, 2010 10:00 pm

Hidden Fuhrer: Debating the Enigma of Hitler's Sexuality (2004)

Ovaj HBO dokumentarac se bavi jednom od najzanimljivijih misterija vezanih za privatni život, sigurno jedne od najuticajnijih ličnosti 20. veka, Adolfa Hitlera. Da li je 18, pored toga što je bio jako tajnovit i zatvoren kada je njegov ljubavni život bio u pitanju, zapravo bio i homoseksualac? U javnosti je dobro poznat njegov full bizaran odnos sa sopstvenom nećakom, Geli Raubal, koja je '31 izvršila samoubistvo pod nerazjašnjenim okolnostima, ali se slabije zna da je još 4 žena sa kojima je bio intiman pokušalo ili uspelo da izvrši suicid. Naravno, to ništa ne mora da znači, ali ja sam čitao u jednoj knjizi da je 18 bio u fazonu 'golden showera' i tako tih akcija, mada ni to ne mora da bude tačno, jer opet ponavljam, čitav njegov život je obavijen velom misterije, čak i najobičnije stvari su zataškivane, a da ne pričamo o intimi, jer ipak, moje mišljenje je da da mi nikako ne možemo sa sigurnošću da tvrdimo za bilo koju osobu da je strejt i ne-devijantna, jer otkud ti znaš šta radi npr. "ugledan srpski domaćin", "porodični čovek", kad ostane sam, ili kad ode tako negde pa ga nema ? Dakle, ja mislim da su svi, al' bukvalno svi sumnjivi na ovaj ili ovaj način, naravno, ne u smislu da ću ja sad bilo koga da osuđujem, jer po meni termin 'devijantno' uopšte ne postoji, sve što je ljudsko, sve što je priroda stvorila je skroz normalno, pa čak i pedofilija, jer kako neko može da bude kriv ako se rodio takav, jednostavno loži se na decu i kraj priče, i zato uvek naglašavam da nisu sporni pedofili kao pedofili, nego ljudi iz crkve koji imaju povlašćen položaj u društvu, pa tako svetovni pedofil kad ga navataju ide u zatvor da jede govna, a ovaj duhovni kulira opušteno. Znači, meni su svi ti seksualni "užasi", "gadosti" i ostale "perverzije", najnormalnije ljudske akcije, jer čovek je životinja i samo prati svoje instinkte, čovek tu nema puno izbora kao što se pogrešno misli, jer brate kad te potera taj drajv ti si praktično nemoćan, i retki su, ali baš retki, ljudi, koji mogu da se odupru tom ultimativnom "iskušenju".

E sad, to što ja mislim da je to normalno i OK, to ne mora da znači da se i ja time bavim u osami, ali na drugu stranu ne znači ni da se ne bavim, jer otkud neko zna u kom sam ja fazonu osim ako me ne navata na delu, pa nema šanse bre. Isto tako, neka strejt osoba iz nekih svojih razloga može okolo da širi priču kako je gej, a da okolina nema šanse da provali dal' je to istina. Isto važi i za gej osobe koje imaju ženu, decu i sve što ide uz to, dakle, velika je to zavrzlama, a ako u nju ubacimo i biseksualnu priču, ludilu zaista nema kraja, i bukvalno se ne zna ko tu koga jebe i kako. No, dosta o tim nedoumicama i foliranju, 'FUCK WHAT THOU WILT' neka bude jedini zakon !

Pored Geli Raubal, 18 je imao specifičan odnos i sa svojom suprugom Evom Braun, čak se može reći i da je bio totalno aseksualan u tom poslednjem poglavlju svog života, jer niti su spavali zajedno, niti ih je iko video da se ljube, nikakve nežnosti, ma ništa, tako da to stvara još veći zbun i kontraverzu. Takođe i njegovi najbliži saradnici su bili izuzetno sumnjivi po tom pitanju. Za Ernsta Röhma, lidera SA odreda, otvoreno se znalo da je homoseksualac, i ne samo za njega, za čitavo rukovodstvo Stormtrupersa se znalo da vole da orgijaju. Čak je i čuveni okultista Rudolf Hess uvučen u ovu intrigu kada je 1924. ležao sa 18-icom robiju zbog pokušaja puča, i tada mu služio kao lični sekretar, te su ih stražari navodno navatali u par situacija.

Naravno, i ta upečatljiva naci estetika, koja je kasnije sa oduševljenjem prihvaćena u sado-mazo ali i gej krugovima (pogledati film 'Cruising' sa Al Paćinom), pa onda ono opsesivno proganjanje homoseksualaca, sve to je samo dolivalo ulje na vatru, i stvaralo teorije o kojima se i dan danas raspravlja, npr. jedna od takvih teorija postavlja pitanje kako to da 18 nije dogurao dalje od kaplara u I svetskom ratu, uprkos tome što je odlikovan gvozdenim krstom za hrabrost, da li je jedini pravi razlog što nije napredovao to što su ga navatali sa ljubavnikom u rovu ? Dakle, jako zanimljivo "štivo", ne bi bilo loše pogledati GA. (81 min)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptySub Nov 20, 2010 5:53 am

GG Allin & the Murder Junkies - Raw, Brutal, Rough & Bloody - Best of 1991 Live (2004)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Uh, kako jak DVD, pojma nisam imao da je ovakvo nešto uopšte izašlo, jer sam se do sad susretao samo sa nekakvim skrnavim VHS snimcima koncerata, i onim jednim dokumentarcem Hated (1994), tako da me ovo totalno oduševilo. Na ovom DVD-u se nalaze kompletni snimci čak tri giga, u San Diegu, Čikagu i Atlanti, i to začuđujuće dobrog kvaliteta, što je vaistinu eksluziva kada je GG u pitanju. Pored prebrutalnih koncertnih snimaka, tu je i genijalan intervju sa GG-evom majkom, koja je tek faca za sebe, i gde ona ponosna, sa puno ljubavi, govori o svojim sinovima, ali nam i otkriva iz prve ruke na koji način je GG dobio svoj čuveni nadimak. Dakle, skroz suluda a ujedno i ultra-genijalna priča o kojoj sam već pisao pre jedno 2 godine, ali to se ne računa jer živa reč je ipak živa reč, tako da to jednostavno morate overiti, a za sve one koji i nisu baš neki fanovi GG-a, te nemaju nameru da skidaju ovaj DVDrip, postavio sam dole youtube klip, gde ide upravo ta priča o nadimku. I vaistinu, keva je skroz objasnila i pobedila. Dakle, MUST-MUST-SEEE!!! (110 min)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: The Wild and Wonderful Whites of West Virginia (2009)   Abraxas365 blog EmptySre Nov 24, 2010 11:17 pm

The Wild and Wonderful Whites of West Virginia (2009)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jesco's back, Jesco's back on the map!!! Najnoviji dokumentarac u kojem se pojavljuje legenda američkog juga, svima omiljeni Jesco White. Posle dva genijalno suluda dokumentarca, Dancing Outlaw (1991) i Jesco Goes to Hollywood (1999), i biografskog igranog filma White Lightnin'(2009), evo konačno jednog full-lenght dokumentarca koji će oduševiti sve nezrele uzraste, i koji u startu ulazi na "abraxas best of" listu. Iako Jesco u ovom genijalnom radu ima zavidnu minutažu, ovo zapravo nije dokumentarac o njemu, nego o njegovoj zaista pregolemoj familiji, porodici White, od njegove majke Bertie Mae White kao najstarije, i ujedno glave porodice, dakle matrijarhat verovali ili ne, pa do gomile unučića, jer ona je izrodila ali i usvojila baš oho-ho podosta dece. Ovo je priča o svima njima, gde su ih pratili godinu dana, i bukvalno niko nije izostavljen, pa čak ni oni koji su po zatvorima.

Osim Bertie koja ima 85 godina, svi ostali se gudraju ovim ili onim drogama, ali uglavnom je tu u pitanju speed kao drug of choice siromašnog američkog juga, ali naravno da ima i vutre i ko zna još čega. Uglavnom, najjači rad, kad se jedna od ćerki porodila i snimaju je u bolnici sa bebom i ostavlja bebu i ladno izvlači lajnove, znači VR', i jedino ona baš mala deca su strejt. Normalno, Jesco je uvek prvi i prednjači u porocima, jer iz prethodnih dokumentaraca pa i onog igranog filma smo saznali da je ko klinac godinama duvao benzin, ali bez zajebancije, ja sam mislio da je to samo mit, dok nisam izvalio ovu priču, tako da navodno ima neko teško oštećenje mozga pa je i ležao po psihijatrijama, i kao jedino gudra može da ga smiri, inače poludi, sve polupa i tako redom. Da ne davim mnogo, najjača scena, Jesco se tetovira i ladno pored svog miljenika Elvisa tetovira i Mensona, dakle tačno sam znao sam da je Jesco moj crnja, i da američki jug prepoznaje prave vrednosti, znači vaistinu prajsles momenat, srce mi je i zaigralo i prolajalo.

I dokumentarac skroz, ali skroz opravdava svoj naslov, jer to uistinu jeste divlja i prelepa priča o porodici White, i možda nekom deluje da su ovi ljudi skroz ludi, ali takav je ceo taj ruralni jug, tako da zaista nemam odgovor zašto je to tako, mada imam jednu kao gistro teoriju. Naime, svi znamo za onu priču o četnicima i partizanima, da su po Srbiji za vreme 2. svetskog rata neka sela i celi krajevi bili partizanski a neki četnički, tako da kad su na kraju partizani izašli kao pobednici, nova komunistička vlast je četničke krajeve totalno zapostavila, i većina para namenjenih za razvoj i obnovu zemlje je išla u časne, patrizanske krajeve, a ovi drugi nisu dobivali skoro pa ništa. Naravno, ja ovo nikad ne bih pričao napamet da se nisam i sam u to lično uverio, naime tamo početkom 70-ih godina, moj deda je rešio da kupi jedan omanji plac da bi sagradio vikendicu, tj. zapravo brvnaru sa Zlatibora koju je nasledio, pa ju je samo rasklopio, preneo vamo i ponovo sastavio. Zbog standardnog nemanja para odlučio se da kupi neki jeftiniji plac, a takvi su logično mogli da se nađu samo u slabije razvijenim delovima Srbije, i naravno da je tu prednjačila Mionica sa okolinom, kao poznato četničko uporište, a u taj kraj spada i Banja Vrujci i okolna sela, tako da je uspeo par kilometara od Banje da kupi plac i da sklopi tu brvnaru koju i dan danas koristimo jer je dojaja.

E sad, neki od vas će na pomen Banje Vrujci pomisliti da je to ona fensi Banja gde se pravi čuvena Voda-Voda, gde su luksuzni bazeni, hoteli, leti ludnica, najjače kupalište u tom kraju Srbije pa i šire, ali verujte mi, nije oduvek bilo tako, to je ranije bila prava ona realna vukojebina, 80-ih bre nije bilo ni puteva, a o mostovima da ne govorimo, tako da kad smo dolazili porodično kolima morali smo kroz prilično duboku vodu da gazimo, a ako nedajbože padne kiša, pa nema šanse da stigneš kolima dalje od centra Banje, em što nivo vode poraste, em što seljaci traktorima razvale one "drumove", i naprave realnu kaljugu, pa kola proklizavaju i na kraju se zaglave u blatu, ili što reče Rumenka u Radovanu "Blato do kolena, seljaci se bodu noževima", mada ovde zaista nije bilo takvih incidenata, vaistinu pitom neki narod iz tog kraja, i za svih ovih 30-ak godina kol'ko pohodim Banju Vrujci, nisam čuo ni za jedan incident te vrste, dakle raj na zemlji, ali da je taj kraj bio ruralna divljina nekada, bio je i te kako. I tek pre 10-ak godina su krenuli sa "obnovom", sagradili puteve, mostove, i sve što ide uz to, tako da je to danas pravo ludilo leti, ne možeš da poveruješ kolko sveta se tu sjati iz svih krajeva Srbije pa i šire, to bre ne mož' da prođeš kol'ka je gužva, tako da više i ne idem na te bazene, samo blejim u selu, održavam duševni mir i tako taj rad, čitam and shit.

Ali što imaju vodu to nijedna Banja u Srbiji takvu nema, pa ne bi džabe Vlade Divac tu otvarao pogon i rasipao novce, mada ta njegova voda je sa drugog izvora, i iako su jako blizu jedan drugom, nije ista, ova originalna old school je mnogo jača, pa evo moja baba koja je bolesna od srca i još trista čuda od svoje 20 i neke godine, ona ceo život pije samo tu vodu, ima 80 godina a realno joj ne bi dali ma ni 70 kako dobro izgleda, a imala iljadu operacija svega i svačega, tako da vam najtoplije preporučujem tu vodu, dobra je najviše za pritisak, tu najbolniju tačku velike većine Srba, ali i za oči, ma bre za sve bre, jer moja baba vam je živi dokaz. Inače, to vam je odma' tu kod Ljiga, skrenete sa Ibarske magistrale par kilometara i tu ste, neverovatan predeo, realan raj na zemlji kad vidiš ona brda i proplanke, potočiće, ovčice što pasu, krave, samo još ljudi da nema i odma' bi se tamo preselio, i samo zamišljam kako je tu bilo npr. 60-ih godina prošlog veka, milina, i iskreno, mnogo mi je bilo gotivnije kad nije bilo puteva i gužve, al' šta da radiš, nagrnuo svet sa sviju strana. A ja i inače obožavam te brdovito-planinske krajeve, i mislim da bi realno već poodavno izvršio samoubistvo kad bi živeo npr. negde u Vojvodini, jer ipak su to geni, svi moji preci su živeli po brdima i planinama, ovi ćaletovi pod Kozarom u Bosanskoj Krajini, a mamini na Zlatiboru i kod Višegradu, tako da mi je to provereno usađeno u podsvest, i tu onda nema boga.

Dakle, gde sam stao, znači četnički krajevi su bili totalno ruralni i nerazvijeni, i iskreno Banja pomalo i liči na krajolik Zapadne Virdžinije, a ako znamo da je JUG, isto kao i četnici, izgubio u američkom građanskom ratu, onda dolazimo do zaključka da nije nimalo čudno da kada gledaš filmove snimljene u tim krajevima (obavezno pogledati igrani film Winter's Bone (2010)), da izvališ da je to pravi onaj white trash, da se tu sve raspada, ma bre haos, a gde je haos tu je i incest, tako da ja kontam da je samo incest mogao da izrodi ovakvu plejadu zanimljivih likova ko iz Crumbovih stripova, i lepih i ružnih u isto vreme, i agresivnih i nežnih, i tako dalje, mada naravno nisam siguran da je baš to u pitanju, ali moje je da nagađam, jebiga, imam blog pa mi se može, pišem šta god 'oću a neko to i čita, ma milina jedna, eh da je bilo tih blogova 90-ih ko zna šta bi sa mnom bilo, verovatno bih bio mrtav. Dakle, obavezno overite ovaj magistarski, jer ko ne bude pogledao pa jebaću mu majku majčinu, kad mora tako da se izrazim, ne šalim se, jer ovo je tol'ko jako da sam bio prinuđen da nabacim najviše skrinšotova ikada, i evo sad prosto ne znam šta da turim kao ilustraciju, uostalom pogledajte taj trejler !!! (88 min)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
suicideshtab

suicideshtab


Broj poruka : 106
Reputation : 3
Datum upisa : 05.08.2010
Lokacija : Vidikovac

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptySub Nov 27, 2010 3:44 am

Raspakivanje: Svetislav Basara (2010)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Najveći živi srpski pisac, ali i najveći car sa ovih prostora, jer taj zaista ne jebe al' bukvalno nikoga, a o živoj sili da ne pričamo. Kontraverze vezane za njegov lik i delo su samo još jedan dokaz da je kraljina kakve nema u Srbadiji, i da je imao hrabrosti da promeni mišljenje ukoliko je skontavao da nije u pravu, a ne da se drži ko pijan plota bilo čega u životu samo da bi ostao dosledan sebi & shit, mislim, zajebi me sa doslednošću, jer "čovek se uči dok je živ gospođice Dobrila", objasnio nam je pokojnio Taško Načić još 1984. godine u filmu Davitelj Protiv Davitelja. Književnik, suštinski panker, i jedini monarhista koga ja cenim, ali i jedini monarhista koji se gnuša nacionalizma i jebe mamu svim tim seljačinama iz "Guče", a njegovi spontani performansi po kafanama i drugim kulturno-okultnim mestima su već poodavno ušli u legendu, što reče jedan sagovornik iz ovog dokumentarca, Basara kao da živi svoje romane i sve te suludo bizarne likove, dakle moj čovek, my nigga, fanatik, ludak, uostalom ne bi njegovu sliku tek tako ko ikonu drž'o na blogu, a ako uopšte još ima tak'e face koja nije čitala ništa njegovo, nek proba sa Looney tunes, jer to je možda najbolji rolerkouster tog bahatog divljanja i ludila imaginacije, ali oprez, jer od toga zaista mož' se odlepi, uostalom pogledajte mene. Dakle, Branko Ćopić na nebu, Basara na zemlji, ako me kapirate šta 'oću da rečem. Bog bre, bog, Basara BOG, ali i Sotona bogme, i Sotona, o da ! Uostalom pogledajte ovaj TV dokumentarac i Overite se sami, dakle, OVER.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
harbinger

harbinger


Broj poruka : 121
Reputation : 5
Datum upisa : 22.07.2010

Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog EmptySub Nov 27, 2010 3:59 am

Istina, luđe knjige od Looney Tunes iz Srbistana nema. Barem ja ne znam za neku koja bi je nadjebala.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Abraxas365 blog Empty
PočaljiNaslov: Re: Abraxas365 blog   Abraxas365 blog Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Abraxas365 blog
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Pozdrav,Kktz hvala na reklami i komentaru za blog!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BUKA I URLIK :: Film / Književnost / Strip-
Skoči na: