BUKA I URLIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Former Yugoslavian Hardcore
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta slušate?

Ići dole 
+24
štakor
depresija
collapse
muslim foetus
pacov
TheAbortus
ivan987
amanbre
chomi
untitled
Gutgrinder
Atlija Hun
retard
miller
krk u bulju
KM
harbinger
Axegrinder
admin
cibernaut
kktz
Asow
Disperazione neurotica
DoubleStandards
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Sledeći
AutorPoruka
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 3:04 am

nikad neb povezo larm i ebolu mame mi.

[You must be registered and logged in to see this link.]

men je larm uvjek nekak bio udri brzo, može i besmisleno, dok je ebola razrada već (ala BJ Smile ).
Nazad na vrh Ići dole
punk

punk


Broj poruka : 70
Reputation : 1
Datum upisa : 23.11.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 4:50 am

Ja čujem Larm, iako mi oni uopće ne sjedaju. Dok mi je Ebola sjela od prve, naročito Imprecation Ep.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 7:03 am

heh, men ipak bolji mnogo Larm neg Ebola, koja je vec na kasnije devedesete emo violence i to, sam su bili bolji neg vecina. nije Larm bio bas samo primitiva i bezveze, zapravos bili jedni od najoriginalnijih, rani je disorder na kvadrat, al brzos poceli davat neki svoj stil, od njih je dobrim djelom krenula i razradjenija upotreba ritmova i aranzmana na pv shemu, da, i men zanimljivije i bolje od Infest. reunion snimke uopce nis lose, al sad zvuce vise manje ko svaki extremniji hc bend. imali su ameri itekako mracnog power violenca, npr originatori Man Is The Bastard, al oni uglavnom za mene previse artsy fartsy progresivni, heh, kad vuce na fastcore a opet ostanu izmjene tezine i agresive mi najbolji, nevolim ni kad je vise na sludge neg hc. ovaj moderni na noise rock i metalcore je bezveze, al nadje se zaprav ih dost koji sviraju dobar izvorni. PV i second wave black bilo zadnje men zanimljivo od razvoja panka i metala.

SLAVE STATE discography

toj PV.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 7:13 am

btw, ne mislim daj ultrastrogoca zanra uvijek losa, men je npr Disclose veca umjetnost neg sav taj usrani emo crust, no nije svaki dis bend Disclose, to stoji, hehe.
Nazad na vrh Ići dole
punk

punk


Broj poruka : 70
Reputation : 1
Datum upisa : 23.11.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 7:33 am

PV mi i nije baš nešto sjeo. Dosta suho zvuči. Sjeli Ebola i, štajaznam, Stack?
Mislim da su ključnu ulogu na USA tlu odigrali Siege i Infest, i za PV i za GC.
Od novijih plijene pažnju Magrudergrind, koji su u biti i krenuli ko PV, a onda evoluirali u GC. Zanimljiva je i npr. češka škola extremeHC/grinda.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 7:38 am

men Magrudergrind predosadni za slusat kod kuce, al uzivo kad su bili kod nas bili odlicni, sto je je. vise slusam neke manje. ma ameri su imali bilijon bendova, nemoguce je izvuc sam par imena kao kljucna, ja bi ih mogao bar na desetine Smile grind je nest drugo, puno prije je nastao, PV i fastcore su bili zadnji dah HC-a kad je onaj izvorni vec bio prakticki izumro. poslje sve nest, ko i u modernom crustu, daj kvalitetno i radio friendly i patnja, a u stvari nist.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 7:48 am

btw, ne spadam u one koji pljuju po svemu americkom, mnogi europski bendovi su bili pod velikom americkim utjecajem i kad su imali svoj zvuk, i obrnuto. to je nama osamdesetih bio HC, ove revizionisticke fore ne pusim Wink
Nazad na vrh Ići dole
punk

punk


Broj poruka : 70
Reputation : 1
Datum upisa : 23.11.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 7:52 am

Da, kasnije je to otišlo u neke hybride svega i svačega. Prije svega u emoviolence.
Iako, da, i Ebola sa svojim Ep-ijem je zakoračila u kategoriju emoviolencea, kao npr. njemački Mörser i sl.
Heh, Disclose je druga priča, kao i cijela ta japanska "scena". Hehe, All Crusties Spending Loud Night :-D
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 8:14 am

ma, dost je japanskog ustvari sam nakaradno a bez ikakog stvarnog sadrzaja, disclose mi je nest drugo, kako od minimalizma napravit korak dalje, ja inace vise tezim tom. emoviolence i nije bio tako velik zanr, tu se je bio dost pomjeso i stari screamo, koji je bio puno popularniji, crust je bio dotad kao neka kontra, kad sam vidio das se profane i heartattack slizali znao sam da muzika ode u bananu, heh. kvazi intelektualne college furke sve pojele. ma, svaka cast svakom, al ko ne osjeti bas nist dok slusa stare pistolse nije men ipak pank, kosto nije metalac ko nevoli bas nist od maidena.
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 8:22 am

gledo stack lajv jednom, strašno dobro za to vrijeme bili.
pv nula bodova, ne dira me, luzifers mob možd jer sam to prvo čuo od tog i tojto?
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 8:24 am

btw danas s vinila spičio

MINISTRY - Psalm 69 lp.

a strana.
stvarno dobro.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 8:30 am

stack je cak rani moderniji, jer su i oni imali nekog ko emoa vec, onaj split sa CC mi bio strava, kad sam naso jos nest nije me diralo Smile a dobro, ni ja bas nemog klasicni thrash metal, men sa starim Venom i poceo i zavrsio izgleda Smile al zato, pravi rani underground crossover, hibrid svih hibrida, pa moram postovat i thrash metal Wink
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 8:44 am

JOHNNY CASH american recordings

sad je trend neki akusticni "punk", stajaznam, vidim po netu, veci mi punk ovo.
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 9:19 am

real nemore dat gol, odo i ja zaleć, na ajpodu ko zapete puške čekaju NAUSEA i rani AT THE GATES između ostalih heh he.
Nazad na vrh Ići dole
punk

punk


Broj poruka : 70
Reputation : 1
Datum upisa : 23.11.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 8:55 pm

kktz ::
ma, dost je japanskog ustvari sam nakaradno a bez ikakog stvarnog sadrzaja, disclose mi je nest drugo, kako od minimalizma napravit korak dalje, ja inace vise tezim tom. emoviolence i nije bio tako velik zanr, tu se je bio dost pomjeso i stari screamo, koji je bio puno popularniji, crust je bio dotad kao neka kontra, kad sam vidio das se profane i heartattack slizali znao sam da muzika ode u bananu, heh. kvazi intelektualne college furke sve pojele. ma, svaka cast svakom, al ko ne osjeti bas nist dok slusa stare pistolse nije men ipak pank, kosto nije metalac ko nevoli bas nist od maidena.

Svako vrijeme nosi svoje breme :-)
J. Cash je kralj!

Rispekt za Ministry. A tek LARD? Huh!!

Meni drago zbog Borusije. Navijao za nju.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 9:07 pm

na tom albumu od casha je men predivna 13, danzig piso text. neg, dobro me podsjetiste...

NOVEMBER 17 trust no one

jedan od rijetkih bendova za koji znam daj sviro taj americki industrial metal kak valja.
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 9:50 pm

i ja sam za borusiju, al sam tjeo da ovi daju gol radi tenzije.

KREATOR - Terrible Certainty lp, vinil jopet.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptyUto Apr 30, 2013 11:33 pm

VENOM calm before the storm

prvi iz srednje faze, bez mantasa, tek se sad usudio poslusat Smile nije uopce lose, dva gitariste vuku ful na heavy, dobre solacije cak, melodicni al opet dost masni i gadni da ima onaj blue collar a ne sminkerski power filing.
Nazad na vrh Ići dole
punk

punk


Broj poruka : 70
Reputation : 1
Datum upisa : 23.11.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptySre Maj 01, 2013 12:06 am

Axegrinder ::
real nemore dat gol, odo i ja zaleć, na ajpodu ko zapete puške čekaju NAUSEA i rani AT THE GATES između ostalih heh he.

Rispekt za Nausea-u i At the Gates.

FINAL WARNING - Eyes of a Child EP
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptySre Maj 01, 2013 2:03 am

hehe sadsise otkrio. uletio mi taj vinil nedavno, jebeno.

Nazad na vrh Ići dole
punk

punk


Broj poruka : 70
Reputation : 1
Datum upisa : 23.11.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptySre Maj 01, 2013 2:53 am

Axegrinder ::
hehe sadsise otkrio. uletio mi taj vinil nedavno, jebeno.


Otkrio?
Pa da, dobar mi je FW. Nije to neko otkriće :-)
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptySre Maj 01, 2013 3:09 am

ma otkrio se tko si, bar mislim da znam.
Nazad na vrh Ići dole
punk

punk


Broj poruka : 70
Reputation : 1
Datum upisa : 23.11.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptySre Maj 01, 2013 3:15 am

Ok, mada sumnjam da se poznajemo? ;-)
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptySre Maj 01, 2013 3:33 am

onda greška.

KREATOR - Renewal lp.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 EmptySre Maj 01, 2013 8:48 am

ARSELICKERS

primitiva Šta slušate? - Page 35 795735ima men dobrih i novijih, nije retro ak je vecina izdala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta slušate? - Page 35 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta slušate?   Šta slušate? - Page 35 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta slušate?
Nazad na vrh 
Strana 35 od 41Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Sledeći
 Similar topics
-
» Šta slušate?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BUKA I URLIK :: Generalna Diskusija-
Skoči na: